Allpool on väljatoodud valikud kuidas meiega ühendust võtta.Vali omale sobiv ja teeme koos teie unistused teoks

Esmaspäevast-Reeden 08.00-17.00 Paikuse,Seljametsa +372 5688 7201 helger@raudmerk.ee
Image Alt

Tegevusvaldkonnad

Tegevusvaldkonnad
Pulbervärvimine
Pulbervärvimine on tööstuslik värvimismeetod, kus elektrostaatiliselt laetud värvipulber kantakse detailidele ja seejärel sulatatakse kuumutamise teel, moodustades vastupidava ja ühtlase värvikihi. See protsess tagab suurepärase kulumiskindluse ja korrosioonikaitse ning seda kasutatakse laialdaselt mitmesuguste materjalide, sealhulgas metalli, plastiku ja puidu värvimiseks. Pulbervärvimisel on mitmeid eeliseid, sealhulgas keskkonnasõbralikkus, kõrge efektiivsus ja võime saavutada erinevaid viimistlusvõimalusi. See on populaarne valik autotööstuses, mööblitööstuses, metallitööstuses ja paljudes teistes tööstusharudes.
Keevitus
Keevitamine on protsess, kus kaks või enam materjali ühendatakse kuumutamise abil, nii et need sulavad kokku ja moodustavad ühtse tugeva ühenduse. See protsess hõlmab tavaliselt sulatamist kõrge temperatuuriga (kasutades kaarkeevitust, gaasikeevitust, punktkeevitust või muid meetodeid) ja täiendava materjali (keevitusmaterjali) kasutamist, mis aitab luua tugevama ühenduse. Keevitamine on oluline tööstuslik protsess, mida kasutatakse mitmesugustes rakendustes, sealhulgas metallitööstuses, ehituses, autotööstuses ja laevaehituses. Selle protsessi erinevad meetodid võimaldavad kohandatavust vastavalt konkreetsetele vajadustele, sealhulgas erinevad materjalid, paksused ja geomeetriad. Keevitamine on oluline oskus mitmesugustes kutsealades ning see on oluline ka insenertehniliste projektide jaoks, olgu need siis tööstuslikud või kodused.
Liivaprits
Liivaprits on protsess, mille käigus puhutakse kõrgsurveõhu abil abrasiivne materjal (nagu näiteks liiv, klaasiterad või terasgraanulid) kiiresti töödeldava pinna vastu, et eemaldada sellelt mustus, rooste või vana värvikiht. Liivapritsimise protsess tagab pinna puhastamise ja ettevalmistamise edasiseks viimistlemiseks või kaitsekatte lisamiseks. Liivapritsimine on oluline tööstuslik protsess, mida kasutatakse laialdaselt erinevates valdkondades, sealhulgas metallitööstuses, autoremonditöökodades, ehituses ja restaureerimises. See võimaldab eemaldada korrosiooni, värvikihi, rooste, mustuse ja muud lisandid mitmesugustelt pindadelt, et saavutada puhas ja ettevalmistatud pind järgnevateks töötlemisteks.
Tootejooniste valmistamine
Tootejooniste valmistamine on protsess, kus luuakse visuaalsed esitlused ja tehnilised joonised, mis kirjeldavad üksikasjalikult toote disaini, mõõtmeid, omadusi ja muid olulisi tehnilisi spetsifikatsioone. Need joonised on olulised tootearenduse protsessis, kuna need annavad selge ülevaate toote konstruktsioonist ja funktsioonidest ning võimaldavad tootmisettevõtetel, inseneridel ja teistel osapooltel mõista, kuidas toode peaks välja nägema ja kuidas seda valmistada.